Nadační fond Rytmus

Připravíme pedagogické pracovníky
na práci s dětmi v inkluzívních třídách

Úvod >> Vzděláváme >> Platební podmínky

 

Ilustrace

Platební podmínky

datum:  4 povinné bloky:
7. - 9. ledna 2019
21. - 23. ledna 2019
4. - 6. února 2019
18. - 20. února 2019
čas:  9:00 - 17:00
místo: Sál Slévárny Vaňkovka, Brno, 602 00
lektoruje: Tým lektorů
cena: 9 900 Kč
Přihlásit se   Platební podmínky  

 

Platební podmínky

Přihlášení bude platné po vyplnění online přihlášky. Pokud jste tak již neučinili, tlačítko pro přihlášení naleznete pod základními informacemi k Vámi vybranému kurzu. Přihlášení Vám potvrdíme e-mailem. Na základě přihlášky Vám bude nejpozději do měsíce vystavena zálohová faktura se splatností 14 dnů. Pokud faktura nebude v termínu uhrazena, bude Vaše místo uvolněno náhradníkovi. Podrobné informace k průběhu kurzu Vám s předstihem zašleme e-mailem před začátkem konání.

Studium pro asistenta pedagoga

Cena: 9 900,- 

Postup pro odhlášení z kurzu a storno poplatky

Odhlášení z kurzu lze provést e-mailem nebo telefonicky (renee.vlckova@rytmus.org, 734 441 119). V případě zrušení Vaší účasti na kurzu méně než 14 dnů před jeho začátkem Vám budeme účtovat 500 Kč za administrativní úkony spojené s Vaší přihláškou. Pokud svou účast zrušíte méně, než 7 dní před zahájením kurzu nebo se kurzu nezúčastníte a neseženete za sebe náhradníka, budeme Vám účtovat plnou cenu kurzu.

Slevy

Studentům prezenčního studia poskytujeme slevu 25% z ceny. Nutno předložit potvrzení o studiu.

Osobní údaje

Vámi poskytnuté osobní údaje budou použity pro potřeby evidence účasti na kurzech. Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Máte ke kurzu otázky?

Napište nám

Jak se kurz líbil účastníkům?

Všichni přednášející jdou do své práce s nadšením, věří ji a předávají vše posluchačům. Jsou zapálení pro věc. A práce pro děti má vždycky smysl.

Díky kurzu asistenta pedagoga a absolvování praxe v základní škole mne hned za měsíc nabídly místo asistentky. Takže díky kurzu jsem se již uplatnila v pracovním procesu, za což jsem nadačnímu fondu Rytmus moc vděčná!

 

Zpět na kurzy