Nadační fond Rytmus

Připravíme pedagogické pracovníky
na práci s dětmi v inkluzívních třídách

Úvod >> Termíny kurzů pro asistenty pedagoga na podzim a zimu

Termíny kurzů pro asistenty pedagoga na podzim a zimu

Na podzim a zimu 2021 jsme vypsali termíny akreditovaných kurzů pro asistenty pedagoga, u kterých předpokládáme, že proběhnou prezenční formou. Pokud by to nařízení vlády neumožňovala, jsme připravení kurz vést on-line prostřednictvím videokonferencí a e-learningového portálu.

Co na náš kurz říkají účastníci předchozího běhu?

💬 Distanční výuka mne velice mile překvapila. I touto formou je vzdělávání velmi intenzivní a setkání s lektory prostřednictvím videokonferencí mi přineslo mnoho pozitivního.
💬 Moc děkuji všem lektorům a organizátorům za skvělý kurz. Přestože jsem preferovala prezenční formu, nelituji, že kurz proběhl distančně. Jsem mile překvapená, že online formou lze navázat se všemi účastníky a lektory blízký vztah.
💬 Semináře pořádané formou videokonferencí byly velice příjemné. Společné setkávání s kolegy a lektory, řešení konkrétních otázek a sdílení zkušeností vnímám jako přínos.
💬 Všichni lektoři byli úžasní, je znát, že jsou odborníci ve svém oboru s bohatou praxí a zkušenostmi. Inspirovali mě tím, že hledají vhodné způsoby, aby byly děti se SVP úspěšné. Svým lidským přístupem ke každému dítěti a rodičům nás citlivě připravili, jak vnímat odlišnosti, jak přistupovat ke každému s respektem a důstojností.

Zpět