Nadační fond Rytmus

Připravíme pedagogické pracovníky
na práci s dětmi v inkluzívních třídách

Úvod >> Vzděláváme >> Platební podmínky

 

Ilustrace

Platební podmínky

datum:  2. červen 2016
čas:  9 - 16 hodin
místo: Praha, bude upřesněno
lektoruje: Michaela Antalíková, Mgr. Anna Kaucká
cena: 1 600,- Kč
Přihlásit se   Platební podmínky  

 

Platební podmínky

Nejprve se přihlaste prostřednictvím online přihlášky, tlačítko naleznete pod základními informacemi k Vámi vybranému kurzu. Přihlášení Vám potvrdíme e-mailem. Seminář uhraďte podle instrukcí níže. Fakturu Vám předáme v den konání semináře. Cca týden před konáním Vám zašleme e-mailem podrobné informace.

Škola základ života

Částku zašlete na číslo účtu: 2500718915/2010
Cena: 1 600,-
Variabilní symbol: 02062016

Částku prosím uhraďte nejpozději 7 dní před začátkem kurzu.

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka kurzu.

V případě, že neuvedete správný variabilní symbol a jméno účastníka kurzu do zprávy pro příjemce, nebudeme schopni rozpoznat osobu, za kterou je kurzovné uhrazeno. Proto Vás prosíme, abyste dodrželi naše požadavky platby z důvodu identifikace platby.

Odhlášení z kurzu lze provést e-mailem nebo telefonicky (lucie.soukupova@rytmus.org, 733 185 689). V případě zrušení Vaší účasti na kurzu méně než 7 dní před jeho začátkem, anebo pokud se kurzu bez předchozí omluvy nezúčastníte, budeme Vám účtovat plnou cenu. V případě, že se nemůžete náhle zúčastnit kurzu, máte možnost poslat za sebe náhradníka/náhradnici.

Případné ubytování si účastníci zabezpečují i hradí sami. Vyhrazujeme si právo ze závažných důvodů (např. nemoc lektora) změnit termín konání kurzu. V takovém případě Vám bude na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce zaslána nabídka náhradního termínu a po dohodě se zájemcem lze kurz buď přesunout, nebo zrušit bez stornopoplatků.

Studentům prezenčního studia poskytujeme slevu 25% z ceny. Nutno předložit potvrzení o studiu.

 

Máte ke kurzu otázky?

Napište nám

 

Zpět na kurzy