Nadační fond Rytmus

Připravíme pedagogické pracovníky
na práci s dětmi v inkluzívních třídách

Úvod >> Vzděláváme >> Platební podmínky

 

Ilustrace

Platební podmínky

datum:  6. říjen 2016
čas:  9 - 16 hodin
místo: Sál Slévárny Vaňkovka, Brno, 602 00
lektoruje: Mgr. Olga Kusá
cena: 1 600,- Kč
Přihlásit se   Platební podmínky  

 

Platební podmínky

Nejprve se přihlaste prostřednictvím online přihlášky, tlačítko naleznete pod základními informacemi k Vámi vybranému kurzu. Seminář uhraďte podle instrukcí níže. Přijetí přihlášky a platby Vám potvrdíme e-mailem. Fakturu jako doklad o zaplacení Vám předáme na semináři. Cca týden před konáním Vám zašleme e-mailem podrobné informace.

Seminář pro pedagogy a asistenty pedagoga

Částku zašlete na číslo účtu: 2500718915/2010
Cena: 1 600,-
Variabilní symbol: 06102016

Částku prosím uhraďte nejpozději 7 dní před začátkem kurzu.

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka kurzu.

V případě, že neuvedete správný variabilní symbol a jméno účastníka kurzu do zprávy pro příjemce, nebudeme schopni rozpoznat osobu, za kterou je kurzovné uhrazeno. Proto Vás prosíme, abyste dodrželi naše požadavky platby z důvodu identifikace platby.

Odhlášení z kurzu lze provést e-mailem nebo telefonicky (vladislava.krskova@rytmus.org, 734 441 119). V případě zrušení Vaší účasti na kurzu méně než 7 dní před jeho začátkem, anebo pokud se kurzu bez předchozí omluvy nezúčastníte, budeme Vám účtovat plnou cenu. V případě, že se nemůžete náhle zúčastnit kurzu, máte možnost poslat za sebe náhradníka/náhradnici.

Případné ubytování si účastníci zabezpečují i hradí sami. Vyhrazujeme si právo ze závažných důvodů (např. nemoc lektora) změnit termín konání kurzu. V takovém případě Vám bude na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce zaslána nabídka náhradního termínu a po dohodě se zájemcem lze kurz buď přesunout, nebo zrušit bez stornopoplatků.

Studentům prezenčního studia poskytujeme slevu 25% z ceny. Nutno předložit potvrzení o studiu.

Máte ke kurzu otázky?

Napište nám

Jak se kurz líbil účastníkům?


Seminář mi pomohl vyjasnit kompetence asistenta pedagoga a pedagoga. Ujasnit si rozdíl mezi asistentem pedagoga a osobním asistentem. V praxi využiji poznatky ohledně kompetencí a týmové spolupráce. Lektorka dokázala udržet pozornost posluchačů, má velké zkušenosti a umí je předat.


Seminář mě nadchnul, pomohl mi v mé další cestě, otevřel oči a vzbudil naději. Vytvoříme profil na jednu stránku holčičky, která je v naší třídě integrovaná. Uděláme vyrovnávací plán, budeme v týmu více komunikovat a vytvořit dobrý kolektiv. Oceňuji praktické znalosti lektorky.


Na semináři jsem se dozvěděla užitečné informace a potřebné rady hlavně ohledně komunikace s rodiči. Nenechám se už „zahnat do kouta“, ale budu hledat příčinu a způsoby řešení. Seminář se mi velice líbil, obohatil mě o další znalosti. Ráda se přihlásím na další setkání.


Seminář mi pomohl vyjasnit role asistenta pedagoga a pedagoga. V praxi využiji společné schůzky týmu asistent pedagoga a pedagog, společné vytváření plánů i společnou přípravu na vyučování. Byl to pro mě velice příjemný a inspirativní seminář.


Zjistila jsem, jaké jsou kompetence asistenta pedagoga a co je jeho pracovní náplní. V praxi využiji vše, co jsem se dozvěděla o komunikaci mezi asistentem pedagoga a pedagogem.
Na lektorce obdivuji její znalosti a zkušenosti.

 

 

Zpět na kurzy