Nadační fond Rytmus

Připravíme pedagogické pracovníky
na práci s dětmi v inkluzívních třídách

Úvod >> Vzděláváme >> Platební podmínky

 

Ilustrace

Platební podmínky

datum:  8. prosinec 2015
čas:  12:30 - 16:30
místo: Skautský institut, Staroměstské náměstí 4, Praha 1
lektoruje: Pavla Baxová, Michaela Němcová
cena: 600,- Kč
Přihlásit se   Platební podmínky  

 

Platební podmínky

Nejprve se přihlaste prostřednictvím online přihlášky, tlačítko naleznete pod základními informacemi k Vámi vybranému kurzu. Přihlášení Vám potvrdíme e-mailem. Seminář uhraďte podle instrukcí níže. Po přijetí Vaší platby Vám zašleme fakturu. Cca týden před konáním Vám zašleme e-mailem podrobné informace.

Žák s postižením v běžné škole

Částku zašlete na číslo účtu: 2500718915/2010
Cena: 600,-
Variabilní symbol: 08122015

Částku prosím uhraďte nejpozději 14 dní před začátkem kurzu.

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka kurzu.

V případě, že neuvedete správný variabilní symbol a jméno účastníka kurzu do zprávy pro příjemce, nebudeme schopni rozpoznat osobu, za kterou je kurzovné uhrazeno. Proto Vás prosíme, abyste dodrželi naše požadavky platby z důvodu identifikace platby.

Odhlášení z kurzu lze provést e-mailem nebo telefonicky (lucie.soukupova@rytmus.org,
733 185 689). V případě zrušení Vaší účasti na kurzu méně než 10 dní před jeho začátkem, anebo pokud se kurzu bez předchozí omluvy nezúčastníte, budeme Vám účtovat plnou cenu.
V případě, že se nemůžete náhle zúčastnit kurzu, máte možnost poslat za sebe náhradníka/náhradnici.

Případné ubytování si účastníci zabezpečují i hradí sami. Vyhrazujeme si právo ze závažných důvodů (např. nemoc lektora) změnit termín konání kurzu. V takovém případě Vám bude na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce zaslána nabídka náhradního termínu a po dohodě se zájemcem lze kurz buď přesunout, nebo zrušit bez stornopoplatků.

Máte ke kurzu otázky?

Napište nám

Jak se kurz líbil účastníkům?


"Seminář mi přinesl hodně nového. Paní Němcová byla vynikající lektorka. Učili jsme se různým cvičením, hrám, které můžeme využívat v praxi."

"Naučila jsem se nové způsoby výuky, vyzkouším si některé při vlastní praxi. To velmi oceňuji. Forma předávání informací byla skvělá, živá a tvůrčí."

"Seminář mi přinesl metody, jak navázat kontakt s dítětem, jak s ním při práci postupovat a jak komunikovat. Seminář byl názorný, sdíleli jsme zkušenosti."

"Získala jsem spoustu podnětů k zamyšlení. Seminář hodnotím velmi pozitivně. Lektorka podala vše velmi srozumitelnou a hravou formou. Moc děkuji."

 

 

Zpět na kurzy