Nadační fond Rytmus

Připravíme pedagogické pracovníky
na práci s dětmi v inkluzívních třídách

Úvod >> Vzděláváme >> Platební podmínky

 

Ilustrace

Platební podmínky

datum:  3. - 5. září 2018
10. - 12. září 2018
1. - 3. října 2018
15. - 17. října 2018
čas:  9:00 - 17:00
místo: Impact Hub, Sokolská tř. 1263/24, Ostrava 702 00
lektoruje: Tým lektorů
cena: 9 900 Kč - POUZE NÁHRADNÍCI
Přihlásit se   Platební podmínky  

 

Platební podmínky

Přihlášení bude platné po vyplnění online přihlášky. Pokud jste tak již neučinili, tlačítko pro přihlášení naleznete pod základními informacemi k Vámi vybranému kurzu. Přihlášení Vám potvrdíme e-mailem. Na základě přihlášky Vám bude nejpozději do měsíce vystavena zálohová faktura se splatností 14 dnů. Pokud faktura nebude v termínu uhrazena, bude Vaše místo uvolněno náhradníkovi. Podrobné informace k průběhu kurzu Vám s předstihem zašleme e-mailem před začátkem konání.

Studium pro asistenta pedagoga

Cena: 9 900,- 

Postup pro odhlášení z kurzu a storno poplatky

Odhlášení z kurzu lze provést e-mailem nebo telefonicky (renee.vlckova@rytmus.org, 734 441 119). V případě zrušení Vaší účasti na kurzu méně než 14 dnů před jeho začátkem Vám budeme účtovat 500 Kč za administrativní úkony spojené s Vaší přihláškou. Pokud svou účast zrušíte méně, než 7 dní před zahájením kurzu nebo se kurzu nezúčastníte a neseženete za sebe náhradníka, budeme Vám účtovat plnou cenu kurzu.

Slevy

Studentům prezenčního studia poskytujeme slevu 25% z ceny. Nutno předložit potvrzení o studiu.

Osobní údaje

Vámi poskytnuté osobní údaje budou použity pro potřeby evidence účasti na kurzech. Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Máte ke kurzu otázky?

Napište nám

Jak se kurz líbil účastníkům?

Celý kurz i probíhající praxe jsou pro mě velice obohacující. Mám možnost seznamovat se s novými věcmi, principy, chápat souvislosti, rozvíjet svou profesní orientaci. To je nedocenitelné. Původně jsem se do kurzu přihlásila proto, abych měla papír pro školu. Poté mě ale zaujala možnost poznat různé oblasti života dětí i dospělých, kteří fungují s nějakým typem postižení. Zaujala mě možnost chápat svět i z jejich úhlu pohledu a z pohledu jejich blízkých. Toto očekávání mi kurz naplnil dokonale. Velmi si vážím všeho poznání, kterého se mi na kurzu dostalo.

 

Zpět na kurzy