Nadační fond Rytmus

Připravíme pedagogické pracovníky
na práci s dětmi v inkluzívních třídách

Úvod >> Vzděláváme >> Platební podmínky - šablony ZŠ (II/2.1), Ostrava - listopad

 

Ilustrace

Platební podmínky - šablony ZŠ (II/2.1), Ostrava - listopad

datum:  12. - 13. listopadu 2018
čas:  9:00 - 15:30
místo: Impact Hub, Sokolská tř. 1263/24, Ostrava 702 00
lektoruje: Š. Pantůčková
O. Kusá
cena: 3 200 Kč
Přihlásit se   Platební podmínky  

 

Platební podmínky - šablony ZŠ (II/2.1), Ostrava - listopad

Přihlášení bude platné po vyplnění online přihlášky. Pokud jste tak již neučinili, tlačítko pro přihlášení naleznete pod základními informacemi k Vámi vybranému semináře. Přihlášení Vám potvrdíme e-mailem. Na základě přihlášky Vám bude zhruba měsíc před zahájením semináře vystavena zálohová faktura se splatností 14 dnů. Pokud faktura nebude v termínu uhrazena, bude Vaše místo uvolněno náhradníkovi. Podrobné informace k průběhu semináře Vám s předstihem zašleme e-mailem před začátkem konání.

Šablony pro školy

Cena: 3 200,-  

Postup pro odhlášení ze semináře a storno poplatky

Odhlášení ze semináře lze provést e-mailem nebo telefonicky (vladislava.krskova@rytmus.org, 734 441 119). V případě zrušení Vaší účasti na semináři méně než 7 dnů před jeho začátkem Vám budeme účtovat 500 Kč za administrativní úkony spojené s Vaší přihláškou. Pokud se semináře nezúčastníte a neseženete za sebe náhradníka, budeme Vám účtovat plnou cenu semináře. Případné ubytování si účastníci zabezpečují i hradí sami. Vyhrazujeme si právo ze závažných důvodů (např. nemoc lektora) změnit termín konání semináře. V takovém případě Vám bude na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce zaslána nabídka náhradního termínu a po dohodě se zájemcem lze seminář buď přesunout, nebo zrušit bez stornopoplatků.

Slevy

Studentům prezenčního studia poskytujeme slevu 25% z ceny. Nutno předložit potvrzení o studiu.

Osobní údaje

Vámi poskytnuté osobní údaje budou použity pro potřeby evidence účasti na semináři. Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Máte ke kurzu otázky?

Napište nám

 

Zpět na kurzy